shtëpi Vajzat sexy Alexis Texas Stripping Video / Fotografitë

Alexis Texas Stripping Video / Fotografitë

63108
Alexis Texas nonude sheer top

Alexis Texas u lind në një bazë ushtarake në Panama, por ngritur në Teksas në Castroville. She is of German, Puerto Rico dhe prejardhje norvegjeze. Alexis është të shtënat në skenën e saj të parë me Jack Venecia në shtetin e Teksasit. Pastaj ajo u zhvendos në Los Anxhelos. February 2008 ishte hapje Alexis Texas si aktore të rritur. Në 2009 ajo formoi biznesin e vet. Ajo ishte në kopertinën e revistës së Zanafillës në prill 2009 dhe në edicionin e 35-vjetorit të revistës Hustler në qershor 2009. Në 2010, ajo u emërua si një nga krye 12 hottest porn stars by Maxim. Në 2011 ajo bëri debutimin e saj në një film të përgjithshme. Kjo ishte një film komedi horror. Në 2013, A. Texas ishte një nga 16 aktoret që portretizuar në një film dokumentar të quajtur Deborah Anderson.

Bashkohu Alexis Texas Inside Twistys!

 

pictures Texas

Alexis pre Videos

Alexis-texas-1 Alexis Texas Stripping Video / Fotografitë Sexy Girls
play-sharp-fill
Alexis-texas-2 Alexis Texas Stripping Video / Fotografitë Sexy Girls
play-sharp-fill
00:50
Alexis-texas-lëkundje-pre Alexis Texas Stripping Video / Fotografitë Sexy Girls
play-sharp-fill
01:30
bukur-ass Alexis Texas Stripping Video / Fotografitë Sexy Girls
play-sharp-fill
00:39

Shiko me shume e Alexis Texas brenda Twistys